Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

046 / 5192 777

Pracoviská

Neurologická ambulancia

Ordinačné hodiny, prevádzková doba

Pondelok: 7:00 - 15:00
Utorok: 7:00 - 15:00
Streda: 7:00 - 15:00
Štvrtok: 7:00 - 15:00
Piatok: 7:00 - 15:00

Neurologická ambulancia MUDr. Hmirákovej oznamuje pacientom zmenu v systéme objednávania na vyšetrenie. Telefonický predpis liekov a pomôcok pacientom prebieha denne v čase od 12:00 do 13:00. 

Objednať sa na vyšetrenie môžete aj prostredníctvom portálu NávštevaLekára.sk alebo telefonicky v pracovných dňoch od 8:00 do 13:00.


Neurologická ambulancia sa zaoberá štandardným vyšetrovaním, diagnostikou a liečbou neurologických ochorení a vertebrogénnych ochorení dospelých pacientov.

V prípade potreby vybavujeme pre svojich pacientov špecializované diagnostické vyšetrenie na vyšších pracoviskách,  (napríklad CT vyšetrenie, NMR vyšetrenie, EEG vyšetrenie, vyšetrenie evokovaných potenciálov a podobne).

Od mája 2016 priamo v našej ambulancii ponúkame aj EMG vyšetrenia svojich pacientov, ale aj pacientov odoslaných z iných zdravotníckych zariadení.

V rámci terapie realizujeme aj infúznu liečbu a liečbu obstrekmi.V liečebných možnostiach našej ambulancie je aj  periradikuloterapia u pacientov s herniou disku (ide o obstreky pod CT kontrolou do blízkosti postihnutého koreňa. Metodika je šetrná a nezaťažuje chorého, jej efekt je rýchly, poskytuje pacientovi rýchlu úľavu od bolesti). Realizujeme ju v spolupráci s CT pracoviskom.

Od júla 2017 sme zaviedli doplnkovú terapeutickú metódu - oxygenoterapiu, spočívajúcu v inhalácii koncentrovaného kyslíka. Z neurologického hľadiska je vhodná pre ľudí trpiacich závratovými ochoreniami, po prekonaní cievnych mozgových príhod, po detskej mozgovej obrne, tiež s chronickými ochoreniami mozgu a pohybového aparátu. Účinná je aj pri bolestiach hlavy a migrénach. Priaznivo pôsobí aj pri ďalších ochoreniach, ako je astma, bronchitída, angína prectoris, ischémia, podporuje hojenie rán, je vhodná pri psoriáze, ekzémoch a iných kožných ochoreniach. 

 

Kontakty:

046/5192 729
zrekonštruovaná poliklinika, prízemie, č. dverí 4

Personál:

Lekár:
MUDr. Jarmila Hmiráková