Logo

PARTNER VÁŠHO ZDRAVIASme súčasťou skupiny AGEL, najväčšieho súkromného poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

KLIENTSKE CENTRUM

046 / 5192 777

Pracoviská

Fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia

Naše oddelenie poskytuje komplexnú preventívnu, diagnostickú a liečebnú rehabilitačnú starostlivosť s využitím najnovších metodických postupov a moderného prístrojového vybavenia. Na vyšetrenie k nám môže pacienta odoslať lekár prvého kontaktu a odborný lekár špecializovanej ambulancie. U nás je pacient vyšetrený odborným lekárom pre fyziatriu, balneológiu a liečebnú rehabilitáciu a zaradený do rehabilitačného programu.

Na našom pracovisku poskytujeme fyziatrickú liečbu širokej škály ochorení alebo úrazov pohybového, nervového, cievneho a iných systémov. Disponujeme komplexne vybavenými pracoviskami elektroliečby (prístroje k elektroanalgézii, elektrostimulácii, ultrazvuk, magnetoterapia, svetloliečba, terapia laserom), vodoliečby (vírivý kúpeľ horných aj dolných končatín) telocvičňou na individuálne aj skupinové cvičenie vybavené pomôckami k liečebnému telocviku.