Športové popoludnie 2016

13.7.2016

V piatok 17. júna 2016 sa v športovo-relaxačnom centre Hutira konalo športové popoludnie zamestnancov nemocnice.

Zamestnanci využili viaceré športoviská: minigolf, tenisové kurty, volejbalové hrisko, stolný tenis, badminton, ale atraktívna bola aj lezecka stena.

Okrem športovho náradia sa chopili aj vyslovene nešportového, a to rôznych zdravotníckych pomôcok v zábavných súťažiach v neobvyklých disciplínach, kde nebolo dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa a zabaviť sa. Vyskúšali si zručnosť v manipulácii s tabletkami, injekčnými striekačkami, či infúznymi fľašami a nechýbalo ani populárne preťahovanie lanom. Výbuchy smiechu sprevádzali napr. súťaže s močovým pohárom či výkony s obručou „hula hoop“.

A keďže športová a súťažná aktivita bola vyčerpávajúca, dobre padlo posilnenie gulášom, uvareným vo vlastnej réžii.

Najlepšie športové aj ostatné súťažné výkony boli ocenené diplomami a originálnymi cenami, ktoré tiež vyvolali na tvárach úsmevy.

Atmosféru podujatia dokumentujú priložené fotografie: