Handlovská nemocnica povolila návštevy pacientov

25.4.2022

Nemocnica AGEL Handlová od 25. apríla 2022 povolila návštevy pacientov. Toto rozhodnutie, ktoré s malými prestávkami platilo takmer dva roky, súvisí so zlepšenou epidemiologickou situáciou a novou vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva. Povolenie návštev sa týka aj klientov Senior centra Sv. Kataríny.

Príbuzní či známi, ktorí prídu svojich blízkych navštíviť, nesmú mať príznaky COVID-19 a nesmú mať ošetrujúcim lekárom nariadenú domácu izoláciu a liečbu. Pri návšteve v nemocnici musia použiť respirátor FFP2 alebo FFP3.

Návštevné hodiny sú v Nemocnici AGEL Handlová každý pracovný deň v čase od 15. do 17. hodiny, rovnako aj počas víkendov. Návštevu je potrebné si vopred telefonicky dohodnúť s personálom príslušného oddelenia.