Návštevy pacientov hospitalizovaných v handlovskej nemocnici opätovne povolili

29.11.2022

Nemocnica AGEL Handlová v súvislosti so zlepšenou epidemiologickou situáciou opätovne povolila návštevy hospitalizovaných pacientov. Toto rozhodnutie sa týka aj klientov Senior centra Sv. Kataríny.

Príbuzní či známi, ktorí prídu svojich blízkych navštíviť, nesmú mať príznaky COVID-19, ani ošetrujúcim lekárom nariadenú domácu izoláciu a liečbu a je potrebné sa preukázať negatívnym výsledkom antigénnového testu. Počas celého trvania návštevy musia mať riadne nasadený respirátor FFP2 alebo FFP3, prekrývajúci ústa aj nos. Návštevu je potrebné si dohodnúť vopred.

Návštevné hodiny v nemocnici a Senior centre sú v čase od 15:00 do 17:00 hod. Personál má právo rozhodnúť o okamžitom ukončení návštevy v prípade, že návštevník nedodržal stanovené protiepidemiologické opatrenia.